فروش حوله کلاه دار بزرگ در روسیه ممنوع شد

وقتی صحبت از حوله کلاه دار بزرگ می شود، در عامیانه مردم در واقع همیشه از پارچه تری صحبت می کنند. پارچه حوله ای ماده نسبتاً پایینی است، زیرا یک بافت معمولی تخت است. ساختار حوله معمولی با نخ حلقه‌ای ایجاد می‌شود – پارچه حوله فقط در یک طرف حلقه دارد.

ماده ایده آل برای حوله تری است، نوع خاصی از بافت که حلقه هایی ایجاد می کند که حجم حوله را بسیار افزایش می دهد. این بر روی یک ماشین بافندگی خاص با دو سیستم تار ساخته شده است.

حلقه های نخ با اختلاف کشش بین دو سیستم ایجاد می شوند. از آنجایی که سطح پارچه تری بسیار بزرگتر از سطح پارچه تری است، حوله جاذب تر، نرم تر و حتی پایدارتر است – بنابراین کیفیت بالاتری دارد.

بین تری کامل، تری پیچ خورده و تری مخملی تمایز قائل شد. حوله ای که از حوله تری ساخته شده است بسیار جاذب بوده و مانند ابر نرم است.

تار پرز آن از نخ های نپیچیده تشکیل شده است که در هنگام پر شدن پس از بافت فقط به حلقه های مارپیچ تبدیل می شوند. پر کردن به این معنی است که منسوجات جوشانده شده است. بنابراین حوله بعدا جمع نمی شود.

یک حوله ساخته شده از تری پیچ خورده بافت قوی تری دارد. تار شمع از نخ های بسیار نرمی تشکیل شده است که بعداً هنگام خشک شدن یک اثر ماساژ سبک ایجاد می کند. به منظور تولید حوله تری مخملی، حلقه ها در یک مرحله کار اضافی باز می شوند.

این باعث ایجاد نقاط تماس بیشتری می شود، حوله نرم و مخملی می شود و فاکتور نوازش به ویژه زیاد است.

در ضمن، پیکه وافل معمولاً یک حوله پنبه ای است. با این حال، حوله هایی با طرح مربع کوچک در پارچه، جذب کمتری نسبت به حوله های تری دارند که به دلیل سطح کوچکتر، در بین ما بسیار محبوب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.