حوله سهند ایران در هند در معابد استفاده می شود

حوله های حوله سهند ایران با حوله هایی که برای منزل می خریم متفاوت است و ارزش این را دارد که به این تفاوت توجه داشته باشید.

حوله های هتلی باید به طور ویژه برای استفاده مکرر و کاملاً فشرده و مقاوم در برابر نظافت صنعتی، اغلب در دماهای بسیار بالا و با عوامل شستشوی بسیار قوی باشد. آنها نه تنها باید تمیز شوند، بلکه باید ضد عفونی شوند.

اول از همه، حوله های هتل باید سفید باشند. رنگ سفید با تمیزی و بهداشت همراه است. روی یک حوله سفید می توانید تمام کثیفی ها و عیوب احتمالی را ببینید. اگر تمیز باشد، می توانید بلافاصله همه چیز را ببینید. به همین دلیل است که رنگ سفید محبوب ترین انتخاب است، زیرا به مهمانان تضمین تمیزی می دهد.

بسیاری از هتل ها اغلب حوله های سفید را سفارش می دهند، اما با لوگوی محل تزئین شده اند. در این صورت نه تنها تضمین خلوص مشتریان است، بلکه نوعی تبلیغات است. لوگوی روی حوله مدام هتلی را که در آن قرار دارد به مشتریان یادآوری می کند.

حوله‌های هتلی، درست مانند حوله‌های حوله‌های اسپا یا سونا، می‌توانند با حاشیه‌ای خاص و زیبا تکمیل شوند. این روکش حوله را بسیار ظریف تر، حتی بهتر به نظر می رسد و حتی بهتر به نظر می رسد.

حوله های هتلی نیز باید از نظر کیفیت ساخت و استفاده از یکدیگر متمایز شوند. این دو عنصر ارتباط نزدیکی با هم دارند. حوله ها باید خیلی جاذب باشند. مهمانان هتل مطمئناً از جذب حوله ها قدردانی می کنند، همچنین متوجه خواهند شد که پاک کردن چنین حوله ای دشوار است.

به همین دلیل است که جذب فوق العاده بالا در اینجا ضروری است.حوله های هتل، حوله های آبگرم یا حوله های سونا باید سریع خشک شوند. به همین دلیل پس از استفاده توسط میهمان، به سرعت خشک می شوند، اما پس از شستشو نیز به سرعت آماده پذیرایی از مهمانان بعدی خواهند بود.

حوله ها که برای بسیاری از مهمانان و استفاده مکرر در نظر گرفته شده اند، قابل جمع شدن نیستند. اگر بودند بعد از هر بار شستشو غیرقابل استفاده می شدند و هتل مجبور به خرید بیشتر می شد. این راه حل چندان سودمند و اقتصادی نیست.

با استفاده از پارچه های مخصوص، گراماژ مناسب و یا بافت های خاص در تولید حوله می توان این خواص مانند قابلیت جذب، جمع نشدن یا ماندگاری بسیار بیشتر از حوله های سنتی را به دست آورد. این آنها هستند که بر نحوه عملکرد حوله در هنگام استفاده تأثیر می گذارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.