بلوک سیمانی دیواری در تهران تهیه شده از گرد گل های وحشی

به دلیل مقاومت و خاصیت عایق صدا و دما در بلوک سیمانی دیواری در تهران با این حال، آنها معایب خود را نیز دارند، که باید به طور خلاصه مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند تا بدانیم در کدام موقعیت ها یا نوع ساخت و ساز بهتر است از آنها استفاده کنیم.

همانطور که قبلا ذکر شد، دلایل مختلفی وجود دارد که سرمایه گذاری در این نوع آجر را توجیه می کند.

 

مقاومت در برابر بلایای طبیعی با ساخت و ساز مناسب از جمله قرار دادن میله های فولادی و مخلوطی از سیمان، شن و ماسه در سوراخ بلوک ها، خانه های ساخته شده با بلوک های سیمانی می توانند در برابر بادهای طوفانی مقاومت کنند و همچنین می توانند در برابر آسیب های ناشی از حرکات لرزه ای مقاومت کنند.

عایق بندی ضعیف در برابر آب اگر خانه در منطقه ای با سطح آب بالا باشد، استفاده از بلوک های بتنی برای ساخت و ساز در زیرزمین می تواند باعث آسیب ناشی از نشت آب شود.

برای جلوگیری از آن، استفاده از مقداری مواد ضد آب و رنگ با کیفیت خوب راحت است. پس از نصب زهکشی مناسب در اطراف خانه و تکمیل عایق رطوبتی فضای داخلی، مشکلی برای سیل وجود ندارد.

ظاهر غیرجذاب: استفاده از بلوک‌های خاکستری برای ساخت دیوارهای بیرونی خانه می‌تواند ظاهری سرد و غیرجذاب به خانه بدهد، شبیه به یک کارخانه.

در این مورد، توصیه می شود در مورد اینکه چگونه می توان از این ماده خلاقانه استفاده کرد و اینکه چه نوع پوشش تزئینی می تواند گرما و نشاط را فراهم کند، مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.