بلوک سیمانی دیواری در تبریز دوام مادام العمری برای شما دارد

بلوک های بتنی و بلوک سیمانی دیواری در تبریز می توانند توخالی یا متخلخل باشند. آنها همچنین از نظر مشخصات ابعادی، حرارتی، مکانیکی و فیزیکی متفاوت هستند. بلوک های توخالی با یک سوراخ داخلی باز عرضه می شوند.

بلوک های متخلخل دارای درجه زیادی از منافذ داخلی باز یا بسته هستند که یک مانع حرارتی ایجاد می کنند.

لازم به ذکر است که تفاوت بلوک های سیمانی با بلوک های بتنی در این است که بلوک های بتنی حاوی خاکستر یا سنگدانه های خاکستر زغال سنگ هستند، در حالی که بلوک های بتنی از سنگدانه های سنگی یا شن خرد شده ریز استفاده می کنند.

پارامترهای بعدی برای این موارد شامل طول، عرض یا قطر خارجی و ضخامت یا ضخامت دیواره است. حداکثر دمای استفاده مهمترین مشخصات حرارتی است که باید در نظر گرفته شود.

پارامترهای مکانیکی و فیزیکی شامل مدول گسیختگی حداکثر تنش خمشی است که یک محصول می تواند قبل از شکست یا شکستگی تحمل کند. همچنین در انتخاب بلوک بتنی و بلوک سیمانی توجه به مقاومت لهی یا فشاری نیز مهم است.

گاهی اوقات از آن با سوراخ های افقی استفاده می شود تا کمی دید داشته باشد و هوا به بیرون از آن عبور کند.سوراخ های داخلی این مدل به صورت محفظه ای است. این نوع بلوک ها معمولاً زمانی استفاده می شوند که بخواهید دیواری با یک ورق بسازید.

مستحکم تر هستند و برای دیوارهایی که عملکرد سازه ای دارند استفاده می شود.

بلوک های سیمانی با ساخت خود و مسکن کم هزینه همراه هستند، موقعیت هایی که فضاهای کمی را برای کاوش فراتر از طراحی کاربردی فراهم می کنند. با این حال، برخی از حرفه ای ها ساختمان های باشکوهی را تجربه کرده اند که این متریال را با بافت و رنگ اصلی خود به شخصیت اصلی فضاهای خود تبدیل کرده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.