با جک برقی ماشین نیاز به تعویض روغن ندارید

جک ماشین قدرتمند جک برقی ماشین برقی هیدرولیک است، می تواند وسایل نقلیه را در عرض 5 تن در کمتر از 2 دقیقه به حداکثر برساند.

موتور پرقدرت نصب شده روی جک هیدرولیک تقریباً با تمام خودروها، سدان ها، SUV ها، MPV ها، وانت ها و کامیون ها مطابقت دارد. srenth هیدرولیک قدرتمند نسبت به سایر جک های خودرو رقابتی تر است.

لاستیک ها را به راحتی تعویض کنیدجک هیدرولیک ماشین را می توان به دو روش تامین کرد: فندک و باتری ماشین. ما باتری خودرو را به مشتریان خود توصیه می کنیم، جریان پایدارتر خواهد بود.

باد لاستیک پمپ بر روی جک طبقه نصب شده است، مجهز به نمایشگر فشار باد لاستیک، شما می توانید فشار باد لاستیک را به راحتی بررسی کنید. اگر شما مردی هستید که به استفاده از جک معمولی ماشین عادت نکرده اید و هرگز لاستیک خود را تعویض نکرده اید، تعجب خواهید کرد که چقدر آسان و سریع است.

آچار ضربه ای قابل حمل: این کیت جک ماشین الکتریکی حاوی یک آچار ضربه ای قابل حمل با طراحی ارگونومیک و دو آستین با دو اندازه است که با خودروهای بیشتری در بازار مطابقت دارد.

موتور قدرتمند و سیستم کنترل سرعت با طراحی دقیق، امکان پیچ / باز کردن پیچ را در زمان بسیار کوتاهی فراهم می کند. این کیت جک ماشین برقی می تواند در زمان و انرژی بسیار صرفه جویی کند.

اگرچه لاستیک‌های پنچر یک نقطه ضعف برای مالکیت خودرو هستند، اما با وجود این جک برقی در صندوق عقب، مبارزه با جک‌های دستی متعلق به گذشته است. آداپتور را به یک پریز استاندارد 12 ولتی خودرو وصل کنید، جک را در موقعیت صحیح زیر خودرو قرار دهید و از کنترلر برای بالا و پایین بردن ماشین استفاده کنید.

یک LED تعبیه شده استفاده از آن را در شب آسان‌تر می‌کند و کیف ذخیره‌سازی محکم آن، تمام کابل‌ها و لوازم جانبی را در صورت عدم استفاده مرتب نگه می‌دارد. برای زنانی که ممکن است قدرت استفاده از جک دستی را نداشته باشند یا فقط مردان تنبل مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.